WhatsApp Yeni Özellik Kaybolan Metin Mesajları!
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

WhatsApp Yeni Özellik Kaybolan Metin Mesajları!

0

Milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta olan mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp üzerinden gönderilen mesajları silinirken artık eskisi gibi uğraşmak zorunda kalınmayacak. Bu uygulamada fotoğraf ve videolar için bir kez görüntülenecek şekilde göndermek mümkünken bu işlem metin mesajlarında henüz mümkün değildi. Bununla ilgili eksiği fark eden uygulama üreticileri, metin mesajları için de çalışmalarına devam ediyor.

Metni Bir Kez Görüntüle!

WABetaInfo isimli firma tarafından açıklanan bilgilere göre; “Metni bir kez görüntüle” özelliğinin test aşamasında olduğu kamuoyu ile paylaşılmış oldu.

Uygulama üzerinden bir birey ya da grup sohbetlerinde mesaj gönderme kutucuklarında yer alan gönder butonları üzerinde bir kilit simgesi yer almış olacak.

Tek Seferlik Gönderilecek!

Bu kilit metinlerinin tek seferlik gönderileceği ifade edilirken karşı taraf mesajı okuduğunda metin otomatik olarak kaybolmuş olacak.

İletilmesi Mümkün Olmayacak!

Silinen ve kaybolan mesajın tekrar okunması mümkün olmayacak. Bu mesajların iletilmesi ve kopyalanması da asla mümkün olmayacak. WhatsApp tarafından henüz resmi bir açıklama gelmemişken, yakında tüm kullanıcılara ilgili duyuruların yapılmış olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap