AirPods Pro İkinci Nesil Geliyor
  1. Ana Sayfa
  2. Apple

AirPods Pro İkinci Nesil Geliyor

0

Apple gün geçtikçe birbirinden farklı birçok ürün çıkartmaya hızla devam ediyor.

En çok sevilen kulaklık modeli olan AirPods Pro pahalı olsa da ANC özelliği ile önde gelen ve kulak içi kullanım yapısı ile en çok tercih edilen Apple kulaklığıdır. AirPods Pro 2.nesil bir önceki modelinde olduğu gibi ANC özelliğini tekrar bünyesinde barındıracak ve aynı zamanda Şarj kutusu ve kulaklıkların pil ömrü hakkında geliştirmeler beraberinde tanıtımı yapılacak peki AirPods Pro 2.nesil kulaklığın özellikleri nedir? Apple AirPods Pro 2.nesil ne zaman geliyor? Neden Apple AirPods Pro 2.nesil tercih etmeliyiz.

AirPods Pro 2.nesil Özellikleri

Merakla beklediğimiz AirPods Pro 2.nesil kulaklığın ANC özelliği ve tekrar kulak içi yapısı beraberinde gelmesi bekleniyor.

AirPods pro 2.nesil bunun ile birlikte şarj kutusunda hoparlör ile birlikte gelmesi beklenmekte.

Şarj kutusunda bulunan hoparlör beraberinde beklenen AirPods Pro 2.nesil Apple cihazlarımızda bulunan Aygıtımı Bul uygulamasından arandığı takdirde şarj kutusunda bulunan hoparlör sayesinde kolaylıkla bulunabilir halde olması bekleniyor. Böylece AirPods Pro 2.nesil kulaklığımızı kaybetme probleminden kurtulacağız.

AirPods Pro 2.nesil satış fiyatı ne kadar olacak?

Geçtiğimiz yıllarda satışa sunulan AirPods Pro tanıtımından sonra 1800₺ olarak satışa sunulmuştu. Geçtiğimiz günlerde Türk Lirasının kaybettiği değer ile beraber sürekli zamlanan teknoloji ürünlerinin fiyatlarından sonra en son Apple tarafından yapılan yeni fiyat güncellemesi beraberinde 4449₺ olarak satışına devam etmektedir. Apple AirPods Pro 2.nesil için net bir satış fiyatı henüz belirtilmediği için net bir fiyat söylemek pek mümkün değildir. Tahmin edilen güncel satış fiyatları, yaptığımız piyasa analizi beraberinde 5799₺ ile 6299₺ arasında olacağı tahmin edilenler arasında yer almaktadır.

Neden AirPods Pro 2.nesil?

AirPods Pro serisi ilk modelinde karşımıza çıkan ANC özelliği sebebiyle en çok tercih edilen kulaklıklardan birisi haline geldi. ANC özelliği ile öne çıkan AirPods Pro yeni çıkacak olan modeli AirPods Pro 2.nesil modelinde ANC özelliğini kullanmaya devam edecek. ANC özelliği hakkında bir gelişme olacak mı sorusuna net bir yanıt vermiş değiliz. Apple henüz bir açıklama ve tanıtım yapmadığı için bu soruya net yanıtla cevap vermek pek mümkün değil.

AirPods Pro 2.nesil ne zaman geliyor?

AirPods Pro ilk tanıtıldığı tarihten 14 gün sonra Türkiye de satışa sunulmuştu. Kulak içi kullanım yapısı sebebiyle kullanıcılar ilk başta biraz ön yargılı yaklaşmış olsa da herkesin çok beğendiği ve tercih ettiği bir model haline geldi. Hepimizin merakla beklediği bu sorunun net bir cevabı yok. Apple henüz net bir tanıtım tarihi henüz sunmadı. AirPods Pro 2.nesil için tahmin edilen tanıtım tarihi 2022 yılının 3.çeyreği olması bekleniyor.

Bu ve bunun gibi teknolojiye dair haberleri sayfamız üzerinden takip edebilir, düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap