TOGG ve Trendyol Anlaşma İmzaladı! Bu İş Birliğinin Sonuçları Ne Olacak?
  1. Ana Sayfa
  2. Güncel
Trendlerdeki Yazı

TOGG ve Trendyol Anlaşma İmzaladı! Bu İş Birliğinin Sonuçları Ne Olacak?

0

Fiyatı büyük bir merakla beklenen Togg ile alakalı konuşan Bakan Varank, yerli ve milli otomobilin seri üretiminin 29 Ekim 2022 tarihinde başlayacağını belirtmişti. Buna ek olarak fiyat ile alakalı ise “Rakip elektrikli otomobillere göre ucuz olacak” demişti.

Yerli otomobil markamız TOGG ve e-ticaret sektörü liderlerinden Trendyol, mobilite ile e-ticareti bir araya getirerek maksimum seviyede kullanıcı deneyimi hizmeti sağlamak adına güçlerini birleştiriyor. İki şirket, iş ortaklığı niyet mektubu imzaladı.

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu olarak bildiğimiz TOGG, ilerdeki projelerine mobil çözümler üretmek için Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan Trendyol ile yaptığı anlaşmayı duyurdu.

Togg ve Trendyol arasında imzalanan protokolde, son tüketiciye eksiksiz olarak hizmet sunulmasını gerçek hayata geçirecek bazı uygulamaları kapsıyor. Her iki şirket de kendi uzmanlık alanında projeler geliştirecek ve geliştirilen bu projeler, her iki markaya entegre edilerek müşterilere ulaşılmış olunacak.

Yapılan anlaşmayla ilgili konuşan TOGG CEO’su Gürcan Karakaş şu açıklamalarda bulundu:

“Kendimizi başından beri küresel bir teknoloji ve mobilite ekosistemi sağlayıcısı olarak tanımlıyoruz. Planımızı hayata geçirmek üzere çalışıyor, bu konuda alanının en iyileriyle iş birlikleri yapıyoruz. Ağa bağlı, elektrikli ve otonom akıllı cihazlar evde ve ofisteki pek çok işimizi yapabileceğimiz yeni yaşam alanları haline geliyor, yeni mobilite ile e-ticaretin yolları da bu noktada kesişiyor.”

Trendyol Grup Başkanı Çağlayan Çetin ise yapılan anlaşma ile alakalı şu ifadeleri kullandı:

“Mobilite, Trendyol’un her zaman gelişmesi için çalıştığı konseptler arasında yer alıyor. Bu iş birliğini Togg’un teknoloji ve dijitalleşmedeki ilerleme ile endüstri altyapısında ülkemize yaşatacağı büyük sıçramaya Trendyol’un vereceği doğrudan katkı olarak görüyoruz. Togg’un mobilite, akıllı enerji ve akıllı yaşam çözümleri alanındaki inovasyonlarla ördüğü ekosistem sürdürülebilirlik üzerinde yükseliyor.”

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap