Yerli La Case De Papel geliyor; işte La Hay De Maske
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Yerli La Case De Papel geliyor; işte La Hay De Maske

0

Dizi, film ve belgesel izleme platformlarından biri olan Netflix’in çıkarmış olduğu La Casa De Papel dizisi oldukça sevilmiş ve her sezonu dört gözle beklenilmeye başlanmıştı. Geçtiğimiz yıl 4. sezonu yayınlanan bu dizinin 5. sezonu beklenmeye başlandı. Netflix’in yapmış olduğu açıklamalara göre 5. sezonunun çekimleri bitmiş olan bu dizinin bu yıl içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Türkiye içerisinde de oldukça popüler olan La Casa De Papel çoğumuzun ilgisini çekmeyi başarıyor. Geçtiğimiz saatlerde ise olukça sevilen bu dizinin Türkiye versiyonunun çıkarılacağı açıklandı. Açıklanmış olan bilgilere göre bu dizinin ismi La Hay De Maske olurken, anlayacağınız üzere La Casa De Papel dizisinden uyarlanacak.

Genel olarak bir komedi dizisi olan La Hay De Maske, La Casa De Papel ’in konularından biri olan soygunu da işleyecek. Orijinal diziden alışkın olduğumuz çeşitli şehir isimleri La Hay De Maske içerisinde de yer alacak ancak yabancı şehirler yerine Türkiye’nin şehirleri kullanılacak.

La Hay De Maske ne zaman karşımıza çıkacak?

Bu dizinin yönetmenliğini Sefa Özçelik yaparken, yapımcılığını ise Sineline yapıyor. Dizinin kadrosunu incelediğimizde ise karşımıza Yakup Akar, Ekin Ataizi, Tuğba Özay, Nuri Alço, Serhat Bahadır, Ayhan Taş, Latif Doğan, Ayhan Taş, Hüseyin Elmalıpınar, Burak Satıbol isimleri çıkıyor.

Meraklı izleyicilerin sormuş olduğu “Bu dizi ne zaman çıkacak?” sorusunun cevabı ise hâlen bilinmeyenler arasında yer alıyor.

Hemen aşağıda yer alan yorumlar bölümünden düşüncelerinizi paylaşabilir, sayfamız içerisinden bu tür haberleri okumaya devam edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap