Tom Cruise Uçaktan Atlayarak Teşekkür Etti!
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Tom Cruise Uçaktan Atlayarak Teşekkür Etti!

0

Daha önce defalarca uçaktan atlayan ve bu özelliği ile bilinmekte olan ünlü aktör Tom Cruise’in bu seferki uçaktan atlama amacı; Top Gun: Maverick isimli film hayranlarına teşekkür etmek için oldu. Çekim kariyerinde asla dublör kullanmayan ve tüm tehlikeli sahnelerini kendisi çeken 60 yaşındaki aktör, sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmış olduğu videoda tüm hayranlarına uçaktan atlayarak seslenmiş oldu.

“Güney Afrika’yı geride bıraktık”

Yayınlamış olduğu videoda konuşma yapan ünlü aktör, yapmış olduğu konuşmada; “Merhaba millet, işte baş döndürücü Güney Afrika’yı geride bıraktık ve “Mission: Impossible – Dead Reckoning“in birinci ve ikinci bölümlerini çekiyoruz,” diye bağırıyor. Devamında ise hayranlarına teşekkür ediyor: “Sinemalara geldiğiniz için hepinize teşekkür etmeden yılı bitirmek istemedim ve ‘Top Gun: Maverick’i desteklediğiniz için teşekkür ederim.

Mission: Impossible” serisine geri dönen Christopher McQuarrie‘ın da uçakta Cruise ile birlikte olduğu ortaya çıkıyor. “Top Gun: Maverick”in senaryosunu yazan ve yapımcılığını üstlenen McQuarrie da hayranlara teşekkür ediyor ve Cruise’a “Hey, dinle, gerçekten ilerlememiz gerekiyor. Bu çekimi yapmalıyız.

Her zaman olduğu gibi, sizi eğlendirmemize izin verdiğiniz için teşekkür ederiz. Bu gerçekten bir ömür boyu onurdur. İrtifam tükeniyor, bu yüzden işe geri dönmeliyim. Bu çekimi yapmalıyız. Çok güvenli ve mutlu bir tatil geçirin. Sizi sinemada göreceğiz.” Sözlerine yer vermiş oldu.  

Dünya Çağında 1,4 Milyar Amerikan Doları Hasılat!

Tom Cruise tarafından görev alınan film olan Top Gun: Maverick isimli film, Amerika Birleşik Devletleri’nde 718 milyon Amerikan Doları, Dünya çapında ise 1,4 milyar Amerikan Doları hasılat yapmış oldu. 2022’nin en çok kazanan filmi olarak da bilinmekte olan bu film, milyonlarca kişi tarafından beğeni ile izlenmiş durumda.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap