WhatsApp Topluluk Üyeleri İçin Maskeleme Yapacak!
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

WhatsApp Topluluk Üyeleri İçin Maskeleme Yapacak!

0

Günümüzde milyonlarca belki de milyarlarca kişi tarafından kullanılmakta olan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, toplulukların emoji tepkilerini verebilmeleri için maskeleme yaptıracak.

WABetaInfo isimli yapı tarafından yayınlanan bir blog yazısında; Topluluklar için hazırlanan ve üretilen yeni özellik duyurulmuş oldu. WhatsApp, kullanıcılarının topluluklar bölümü üzerinden mesajlara tepki vermesine izin vermeyi planlıyor. Topluluk üyeleri, diğer üyeleri görmediği için de burada kısmi soru işaretleri oluşabiliyor.

WhatsApp, Topluluk Üyelerini Maskeleme İle Göstermeye Devam Edecek!

Topluluklar özelliğinin sadece duyuru odaklı olmasından ötürü, üyeleri birbirine göstermeyen WhatsApp; yöneticiler dışında mesaj göndermeyi de engelliyor. Bundan ötürü topluluk üyeleri, topluluklara gelen mesajlara tepki eklemesi yapamıyor. İlgili uygulama bu sorunu çözmek adına; maskeleme özelliği konusunda çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Maskeleme Sayesinde Numaralar Gizli Kalacak!

Topluluklar için çalışmalarına devam etmekte olan uygulama, maskeleme özelliği ile birlikte; topluluk üyelerine adından da anlaşılacağı üzere üyeleri gizleyecek. Maskeleme ile numaralar gizli kalırken, mesajlara tepki verilmesi de mümkün olabilecek.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap