WhatsApp’dan Sevindiren Yeni Özellik!
  1. Ana Sayfa
  2. Güncel

WhatsApp’dan Sevindiren Yeni Özellik!

0

Günümüzde kullanmış olduğumuz sohbet ve mesajlaşma uygulamalarının başında gelmekte olan uygulamalardan birisi olan WhatsApp, yapmış olduğu güncelleme ile yeni bir özellik getirmeye hazırlanıyor.

Yapılan güncelleme ve ürünü geliştirme çalışmaları sonrasında kamuoyu ile WhatsApp isimli şirket tarafından paylaşılan habere göre; artık ilgili uygulama 5 bin kişilik duyuru gruplarına izin verecek.

Yeni Güncelleme Devrede!

Yapılan duyuru sonrasında uygulamanın yeni versiyonu hem mobil uygulamada hem de web ara yüzünde kullanılmaya başlanmış durumda.

Karşılıklı Etkileşim Olmayacak!

Bundan çok kısa bir süre önce, Topluluklar adı altında yeni bir kullanım imkanı yaratan WhatsApp; yapacağı yeni güncellemeler ile 5 bin kişiye kadar duyuru grubu oluşturulmasına olanak sağlamış oldu. Buralarda karşılıklı etkileşim olmaması ise dikkat çeken diğer etkenlerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu gruplardan sadece duyuru almak ve bilgilendirme almak mümkün olabiliyor.

Kişilerin Profil Fotoğrafları Gözükecek!

Bunun haricinde gelen bir diğer yeni özellik ise; gruplara mesaj atan kullanıcıların ister kayıtlı olsun ister olmasın profillerine tıklamadan ve giriş yapmadan herhangi bir mesaj geldiğinde o kişinin profil fotoğrafının görünecek olmasıdır.

Yazar Hakkında

Yorum Yap