Gmail Üzerinden Kargo Takibi Yapılacak
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Gmail Üzerinden Kargo Takibi Yapılacak

0

Google, her gün farklı bir haber ve yenilik ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bugün konu aldığımız yeni uygulaması ise; Gmail uygulaması üzerinden takip edilen kargo takip süreçleri ile ilgili.

Özellik Hangi Ülkelerde Geçerli Olacak?

Bu yeni uygulama şimdilik Amerika Birleşik Devletleri‘nde hizmete alınacak. İlerleyen dönemlerde hangi ülkelerde bu özelliğin aktif olacağı kesinleşmiş değil.

Gmail Kargo Takip İçin Yeni Bir Uygulama Mı Hazırladı?

Google bu işlemler için herhangi bir uygulama hazırlamadı. Yapılacak olan bu yeni süreç, Gmail uygulaması bünyesinde bütünleşik olarak kullanıcılar ile buluşmuş olacak.

Gmail Kargo Takip İşlemleri Nereden Yapılacak?

Ekstra bir uygulama ve internet sitesine ihtiyaç olmadan, süreçle ilgili tüm işlemler gmail uygulaması üzerinden bütünleşik olarak gerçekleşmiş olacak.

Gmail Kargo Takip Süreci Ne Zaman Başlayacak?

Gmail üzerinden kargo takip süreçleri, önümüzdeki haftadan itibaren başarılı bir şekilde başlamış olacak. Süreç öncelikle Amerika Birleşik Devletleri genelinde yayına alınmış olacak.

Gmail Kargo Takip Sürecini Hangi Kargo Firmaları Destekleyecek?

Google tarafından hazırlanan yeni özellik, şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan kurumsal ve büyük kargo firmaları tarafından desteklenmiş olacak.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap