Apple hisselerinin Değeri %1.4 Düştü!
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Apple hisselerinin Değeri %1.4 Düştü!

0

Çinde yer alan iPhone fabrikasında yer alan huzursuzlukların artmasıyla birlikte Apple firmasının hisselerinde büyük düşüşler gerçekleşti.

Çin isimli ülkede yer alan en büyük iPhone üretim fabrikalarından olan ve burada yaşanan çeşitli nedenlerden kaynaklı huzursuzluklar sonrasında, Apple isimli firmanın hisselerinde büyük düşüşler gerçekleşmiş oldu. Bu tür olayların, telefon tedarik sorunlarına yol açılabileceği düşünülürken, bu sorunların çözülmesi adına çalışmalar devam ediyor.

Pazartesi Günü Apple Hisselerinde %1.4 Düşüş!

Apple firmasına ait hisseler, Çin merkezli olan üretim fabrikasında oluşan huzursuzlukların artmasıyla birlikte, üretime zarar geleceğinin korkusunun mevcut olmasıyla birlikte düşüşler oldu. Pazartesi günü itibariyle görülen düşüş %1.4 gibi oranlara kadar ulaşmış oldu.

Kasım Ayında Daha Az Telefon Sevkiyatı!

Fabrika üzerinde gelişen bu olumsuzlukların artması, işçilerin huzursuz olması, işçilerin üretim hızının düşmesi ve ülke genelinde pandemi etkilerinin devam etmesi nedeniyle üretimin azalması ve haliyle yapılan sevkiyatların da azalabileceği konuşulan konular arasında yer alıyor.

iPhone 14 ve Pro Mağazadan Teslim Alınamıyor!

Amerika Birleşik Devletleri’nde ikamet etmekte olan müşteriler ilgili ürünleri mağazalardan teslim alamıyor. İlgili ürünleri internet üzerinden sipariş etmeleri ve yaklaşık olarak 1 ay beklemeleri gerekmektedir.

Yazar Hakkında

Yorum Yap