Kişiye Özel Kanserle Savaşan Teknolojik Hücreler!
  1. Ana Sayfa
  2. Hayat ve Sağlık

Kişiye Özel Kanserle Savaşan Teknolojik Hücreler!

0

Bilim adamlarının yapmış olduğu çalışmalar her türlü alanda hız kesmeden devam ediyor. Son zamanlarda teknoloji ve tıp sektöründe hizmet vermekte olan bilim adamlarının çözümleriyle birçok hastalık artık tedavi edilebiliyor. Ayrıca bu iki sektörün beraber işlem sağlaması ve üretim yapması, hem tıp sektörü için hem de insanların geleceği için büyük avantajları beraberinde getirmektedir.

Tasarlanan Yeni Ürün, Tümöre Saldırı Düzenleyecek!

Bilim insanları tarafından tasarlanan bu yeni teknolojik hizmet ile birlikte, bağışıklık sistemi yeniden tasarlanacak ve teknolojik üretilen hücreler tümörü tespit ederek tümöre saldırı düzenleyecek.

Yapılan Deneylerde 16 Hasta İle Denemeler Yapılıyor!

Yeni teknolojik çözümün denemeleri toplamda 16 adet hasta üzerinde yapılıyor. 16 hastanın hepsine ayrı ayrı özel bir şekilde tedavi uygulanmakta ve tümörlerin zayıf noktaları hedef alınıyor. Böylece süreç daha hızlı bir şekilde ilerleme sağlayabiliyor.

Çalışmalar T Hücrelerini Hedef Alıyor!

Yapılan çalışma işlemleriyle ilgili olarak bağışıklık sistemi üzerinde olan T hücreleri hedef alınmakta ve bağışıklığın güçlenerek kanser hücrelerinin öldürülmesi hedeflenecek.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap