Twitter Blue Sisteminin Türkiye Fiyatı Belli Oldu!
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Twitter Blue Sisteminin Türkiye Fiyatı Belli Oldu!

0

Elon Musk tarafından satın alınan Twitter isimli uygulamada birçok farklı yenilik gelmeye devam ediyor. Twitter üzerinde yer alan mavi tik sistemi artık paralı olacak. Parayı düzenli olarak ödeyen tüm aboneler, abonelikleri süresi boyunca mavi tik rozetlerini kullanabiliyor olacak.

Elon Musk tarafından 44.000.000.0000 Amerikan Dolarına satın alınan projenin günlük 4 milyon ile 5 milyon dolar arasında zarar ettiğini düşünülüyor. Bu zararın kâra çevrilmesi için ve şirketin nakit akışını düzene koyabilmek için Elon Musk tarafından bazı çalışmalar yapılıyor ve yapılmaya da devam edilecek. Gelirleri arttırmak için işçi çıkartan Elon Musk, şimdi de mavi tik rozetini ücretli olarak kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor.

Elon  Musk Neden Mavi Tik Rozetini Ücretli Olarak Veriyor?

Mavi tik rozetini ücretli olarak kullanıcılara sunan Elon Musk, şirketin nakit akışını düzene sokabilmek ve mevcut gelirlerin artmasını sağlamak amacıyla bu hizmeti devreye sokuyor.

Twitter Blue Sistemi Amerika Birleşik Devletleri Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Twitter Blue sisteminin Amerika Birleşik Devletleri genelinde abonelik ücretleri aylık 8 dolar civarında olarak karşımıza çıkmaktadır.

Twitter Blue Sistemi Türkiye Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Ülkemizde de hizmete girecek olan Twitter Blue sisteminin abonelik ücretleri aylık 109,99 Türk Lirası olacak. Bu ücreti veren herkese mavi tık verilecek.

Twitter Blue Sisteminin Özellikleri Nelerdir?

  • Reklamsız okuma deneyimi: Twitter Blue hizmeti alındığında, okuduğunuz makaleler arasında reklamlar gösterilmeyecek. Böylece daha efektif bir sosyal medya kullanım süreci olacaktır.
  • En Popüler Makaleler: 1 günlük süre içerisinde en çok okunan, paylaşılan ve beğenilen makaleler karşınıza gelmiş olacak.
  • Okuyucu Modu: Uzun Twitter dizelerini oldukça kolay bir şekilde okuyabilecek, metin boyutlarını da olabildiğince büyütebileceksiniz.
  • Gezintiyi Kişileştirme Özelliği: En çok kullanılan sayfaları kendi tercih ve zevkinize göre ayarlamanız mümkün olabilmektedir.
  • Uygulama Tema Özelleştirme: Uygulamanın temasını kendi tercihlerinize göre özelleştirmeniz mümkün olabilmektedir.
  • Uzun Videolar Yükleme İmkanı: Blue sistemine abone olan üyeler, 10 dakikalık videolar yükleyebilecek.
  • Tweet Kaydetme Özelliği: Hoşunuza giden ve beğendiğiniz tweetleri kaydederek onları tekrar tekrar okuma şansı elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap