Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor; işte bu haftanın oyunu
  1. Ana Sayfa
  2. Güncel

Epic Games ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor; işte bu haftanın oyunu

0

Epic Games aylardır oyun severlere ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Bu hafta için de bir ücretsiz oyun verecek olan Epic Games yine bizleri sevindirmeyi başarıyor. The Lion’s Song adını verdiğimiz bu oyun birçok kişinin dikkatini çekerken, gelin bu oyunun sistem gereksinimlerine ve konusuna yakından bakalım.

Bu haftanın ücretsiz oyunu The Lion’s Song oluyor

Epic Games geçmiş olduğumuz haftada Pine adı verilen oyunu ücretsiz olarak bizlere sunmuştu. Bu hafta ise The Lion’s Song oyunu sunarak bizleri mutlu ediyor. Bu oyuna 13 Mayıs ile 20 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz olarak erişebileceksiniz. Ancak bu oyun sadece macOS işletim sistemine sahip bilgisayarlarda oynanabiliyor. Bu durum bazı kullanıcıları da üzmeyi başarıyor.

The Lion’s Song nasıl bir oyun?

The Lion’s Song oyununu macera oyunları arasına yerleştirebiliriz. Her bölümünde başka bir karaktere yön verdiğiniz The Lion’s Song oyunu sizlerin almış olduğu karalar ile şekilleniyor ve bu karakterler sizlerin kararıyla oyunu kazanıyor. Oyun içerisinde genel olarak Avusturyalı bir topluluk bulundururken 20. yüzyıl içerisinde geçiyor.

The Lion’s Song
The Lion’s Song

The Lion’s Song’un sistem gereksinimleri

  • macOS 10.10 veya daha üstü bir işletim sistemi
  • 2 GHZ bir işlemci
  • 1 GB RAM bellek
  • 500 MB boş depolama alanı
  • Sürüm 10’a sahip bir DirectX
The Lion’s Song
The Lion’s Song

Dil seçenekleri İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca olan bu oyun hakkındaki görüşlerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından paylaşabilir, sayfamız içerisinden bunun gibi haberleri okumaya devam edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap