Xiaomi Mi FlipBuds Pro hakkında yeni detaylar ortaya çıktı
  1. Ana Sayfa
  2. Güncel

Xiaomi Mi FlipBuds Pro hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

0

Ürünlerini ilgiyle takip etmiş olduğumuz Xiaomi, kablosuz kulaklıklar arasına bir yeni cihaz daha eklemeye hazırlanıyor. 13 Mayıs 2021 tarihinde karşımıza çıkarılması beklenen Xiaomi Mi FlipBuds Pro hakkında bazı detaylar ortaya çıktı bile.

Xiaomi Mi FlipBuds Pro hakkında ortaya çıkanlar

Çinli teknoloji firması olan Xiaomi’nin 13 Mayıs tarihinde bu kulaklığı tanıtması beklenirken, kulaklık hakkında bilinenler artmaya devam ediyor. Xiaomi Grup Başkan Yardımcısı olan Chang Chang’ın yapmış olduğu paylaşımda cihazın bazı özellikleri ortaya çıktı.

Xiaomi Mi FlipBuds Pro
Xiaomi Mi FlipBuds Pro

Xiaomi Mi FlipBuds Pro aktif gürültü önleme özelliğine sahipken, kulaklığın şarj kutusunun oval bir tasarıma sahip olduğunu ve üzerinde bir adet LED ışık bulundurduğunu görüyoruz. Kutu üzerinde yer alan bu LED ışık bizlere cihazın şarjı hakkında bilgilendirme yapacakken, bu kablosuz kulaklık üzerinde kauçuk kulak uçları bulunduracak.

Xiaomi Mi FlipBuds Pro
Xiaomi Mi FlipBuds Pro

Tanıtımı yapılmış olan birçok kablosuz kulaklıkta olduğu gibi Xiaomi Mi FlipBuds Pro otomatik müzik durdurma gibi çeşitli özelliklere sahip olacak.

Kulaklığı kaybetme durumunuzda kayıp modunu aktif ederken bulmanızı sağlayan bir modu da içerisinde barındıran Xiaomi Mi FlipBuds Pro oyun severleri de unutmuyor. Oyuncular için düşük gecikme modunu da cihaz içerisinde yerleştiren Xiaomi bu kulaklık ile bizleri mutlu etmeyi başarıyor.

Sayfamız içerisinden bunun gibi haberleri okumaya devam edebilir, yorumlar bölümünden düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap