WhatsApp Kendine Mesaj At Özelliği Yayında!
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

WhatsApp Kendine Mesaj At Özelliği Yayında!

0

Geçtiğimiz haftalarda, Kendine mesaj at özelliğini Android ve iOS cihazlarda kullanıma sunan WhatsApp, bu özelliğin Windows tabanlı uygulamalarda kullanılması için de geliştirmelere devam ediyor. Windows tabanlı cihazlarda yer alan beta sürümü kullanıcılarına ilgili güncelleme paylaşılmış oldu.

Windows Harici Mobil Cihazlarda Yayınlandı!

Kullanıcıların kendilerine ait bir metin göndermesine imkan sağlayan WhatsApp, geçen haftalarda Windows harici mobil işletim sistemlerinde yayınlanırken, an itibariyle Windows beta kullanıcılarına da ilgili yayın yapılmış oldu. Şirketin bu özelliği sayesinde önemli bilgileri kendine kolaylıkla göndermek mümkün oluyor.

Windows Beta Kullanıcıları Yararlanabiliyor!

WABetaInfo tarafından ortaya çıkan bir rapora göre, WhatsApp isimli uygulamada yer alan Kendine Mesaj At özelliğini, Windows Beta genelinde de kullanıma çıkarıldığını duyuruş oldu. İlgili uygulamanın 2.2248.2.0 sürüm güncellemesi ile birlikte artık ilgili özellik Windows tabanlı cihazlarda da kullanılacak.

Önemli Bilgileri Kendinize Gönderin!

Unutmak istenmeyen notlar, alışveriş listeleri, hatırlatıcı mesajlar, yer imleri gibi önemli bilgileri kendinize göndermeniz mümkün olabilmektedir.

Tüm Cihazlara Aynı Anda Mesaj Geliyor!

WhatsApp üzerinden gönderilen tüm mesajlar, gönderildiği taktirde; hesabın açık olduğu tüm cihazlara aynı anda gönderilmiş olacak.

Yazar Hakkında

Yorum Yap