Volvo Elektrikli Tırlar Ülkemizde!
  1. Ana Sayfa
  2. Otomobil

Volvo Elektrikli Tırlar Ülkemizde!

0

Volvo Trucks, ülkemizde tamamen elektrikli dört farklı yeni kamyon modelini satışa sunmaya başlayacak. Ağır yük taşımacılığı sektöründe de elektrikli araçların kullanılması mümkün olurken, bazı firmalar bu sektörde yer alabilmek için üretimlerini hızlandırmış durumda.

İşte O Volvo Trucks Modelleri!

Volvo FH Electric: Bu kamyon modeli genel olarak şehirler arası taşımacılık yapan kişilerin tercih edebileceği bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Sıfır emisyona sahip olmakla birlikte sessiz çalışan bu araç modeli, ağır yük kamyonu olarak çalışmaktadır.

Volvo FM Electric: Görüş açısının geniş olması, diğer modellere göre daha yüksek manevra kabiliyetinin olması ile birlikte oldukça işlevsel olan bu tır modeli; şehir içi taşımacılık ya da bölgesel taşımacılık yaparken tercih edilebilmektedir. Oldukça sağlam bir kamyon olan bu kamyon, inşaat sektörü başta olmak üzere zorlu birçok sektör tarafından tercih edilebilmektedir.

Volvo FL/FE Electric: Güvenlik ve manevra kabiliyeti gerektiren şehir içi nakliyat ihtiyaçlarında tercih edilen bu model oldukça güvenli ve emisyon oranlarına göre oldukça çevreci araç türleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap