Vodafone’da yüzde 100 online başvuru yapılabilecek
  1. Ana Sayfa
  2. Güncel

Vodafone’da yüzde 100 online başvuru yapılabilecek

0

Operatör şirketlerinin müşteri kazanma yarışı her geçen gün kızışıyor. Vodafone ise bir adım öne geçmiş durumda. Dijital çağda olmamıza karşın ülkemizde halen daha numara taşımak veya yeni bir hat alabilmek için operatör bayilerine gitmemiz gerekiyordu. Ancak Vodafone bu durumu ortadan kaldırdı. Vodafone abonesi olmak isteyenler herhangi bir evrak hazırlamadan ve bayiye gitmeden internetten dakikalar içerisinde yapacakları başvuruyla işlemlerini tamamlayabilecek.

Onlarca Evraka İmza Atılmasına Gerek Kalmayacak

Vodafone yüzde 100 online başvuru dönemini başlattı. Artık yeni bir hat almak isteyenler veya numarasını Vodafone’a taşımak isteyenler operatör şirketinin resmi internet sayfasından veya Vodafone Yanımda uygulamasından başvuruda bulunarak herhangi bir evraka imza atmadan ve bayiye gitmeden işlemlerini halledecek. Başvuru aşamasında NFC veya yüz tanıma gibi özellikler sayesinde imza atılmasına gerek kalmadan işlemler sonuçlanabilecek.

Vodafone online işlemler ile birkaç dakikada operatör değiştirebilirsiniz.

Online Başvurulara Özel Kampanya

Ayrıca Vodafone online başvurulara gösterilecek talebin artması için yeni kampanyalar oluşturdu. Buna göre Vodafone tarafından oluşturulan paketlere başvuruda bulunacak kişiler online başvuru yapmaları durumunda yüzde 15’e varan indirimlerden faydalanabilecek. Bazı paketler için ilk üç ay için ek internet hakları da tanımlanabilecek.

Vodafone Online Başvuru Nasıl Yapılır?

İşlemler Vodafone mobil uygulaması Vodafone Yanımda ile yapılabilecek. Uygulamayı cihazına yükleyen kişiler bir hesap oluşturarak ayarlar kısmına giriş yapmalıdır. Ayarlar panelinde yer alan ‘Hattımı Vodafone’a taşı’ ya da ‘Yeni Hat Satın Al’ butonlarından tercih edilene dokunarak gerekli bilgiler doğru alanlara girilmelidir.

Kimlik doğrulama işlemlerinin de sonuçlandırılmasıyla birlikte dilenen paket seçilmelidir. Paket seçildikten sonra ise Vodafone SIM kartınızı kargo ile adresinize kadar gönderecektir. Kargonun adresinize ulaşması ise bir haftayı bulabilir. Ancak herhangi bir bayiye gitmeden ve onlarca evrakı imzalamak zorunda kalmadan dakikalar içerisinde abonelik işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap