Twitter’da Yeni Dönem: Ödeme Yapmayana Mavi Tik Yok!
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya

Twitter’da Yeni Dönem: Ödeme Yapmayana Mavi Tik Yok!

0

Elon Musk tarafından Twitter isimli uygulamanın satın alınmasıyla birlikte, Blue aboneliği zorunlu hale getirilmektedir. iOS Bünyesinde yapılacak olan güncelleme için yazılan güncelleme notlarında, yenilenmiş Blue aboneliği yayınlanmış oldu.

8 Amerikan Doları ile sınırlı olan Twitter Blue aboneliği zorunlu tutulan sistemde, bir süredir bir takım tartışmalar bulunmaktaydı. Son güncelleme ile birlikte devreye alınan özellik ile birlikte, özelliğin resmen devreye girdiği tespit edilmiş olundu.

Doğrulama rozeti eklenen Blue aboneliği ile birlikte Twitter üzerinde yapılan son güncelleme sonrasında, hesabındaki mavi tik sistemini kullanmak isteyen kullanıcılar Twitter isimli platforma aylık 8 Amerikan Doları ödemek zorunda.

Blue aboneliğinin devreye girmesiyle birlikte eskiden mavi tik alan tüm hesaplar incelenecek ve ona göre planlamalar sağlanmış olacak.

Blue Aboneliği Almayan Hesaplar Ne Olacak?

Bu durumla ilgili şirket tarafından yapılan herhangi bir açıklama bulunmuyor. Bununla ilgili yapılabilecek her türlü açıklama tarafımızdan haber yapılarak sizlerle paylaşılacaktır.

Blue Aboneliği Tüm Kullanıcılara Sunuldu Mu?

Twitter bünyesinde hizmet vermekte olan ürün lideri Esther Crawford isimli kişinin yaptığı açıklamaya göre bu işlem henüz tüm kullanıcılar için paylaşılmadı.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap