Tekken, Netflix’te dizi oluyor: İlk fragman yayınlandı
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Tekken, Netflix’te dizi oluyor: İlk fragman yayınlandı

0

Dijital film izleme platformu Netflix’ten oyunseverleri heyecanlandıran açıklama yapıldı. Netflix, efsane dövüş oyunu Tekken’in anime haline getirileceğini duyurdu. Duyurunun ardından ilk fragmanı yayınlanan Tekken: Bloodline yıl sonuna kadar listelerde yerini alacak.

Tekken Tanıtım Yazısı Yayımlandı

Netflix, oyunseverleri heyecanlandıran açıklamanın ardından ilk fragmanını yayınladığı Tekken’in tanıtım yazısını da paylaştı. Paylaşımda, “Güç her şey demektir. Jin Kazama, aile savunma sanatları, kazama tarzı geleneksek dövüş sanatları ve daha birçok savunma sanatını genç yaşta annesinden öğrendi. Ancak beklenmeyen bir anda meydana gelen kötülük sebebiyle her şeyi yok oldu ve hayatı mahvoldu. Yaşadıkları sebebiyle kendisini suçlayan Jin, intikam sözü verdi. İntikam için harekete geçen Jin, mutlak gücün peşine düştü. Jin’in bu arayışı dünyada büyük bir savaşı getirecek.” ifadeleri yer aldı.

Tekken: Bloodline ilk görseller yayımlandı

İlk Fragman Yayınlandı

Netflix, resmi Youtube hesabında Tekken: Bloodline’a ilişkin ilk fragmanı yayınladı. Fragman 12 bine yakın izlenme alırken oyunseverler tarafından büyük ilgi gördü. Tekken oyununun dizi versiyonu olarak tanıtılan yapım hakkında henüz detaylı bir bilgi paylaşılmadı.

Tekken: Bloodline Ne Zaman Çıkacak?

Tekken: Bloodline dizisinin ne zaman listelere ekleneceği henüz bilinmiyor. Ancak Netflix tarafından yapılan açıklamada efsane dövüş oyunu Tekken’i dizi haline getirecek yapımın yıl sonuna kadar listelere ekleneceği ve Netflix kullanıcılarına sunulacağı belirtildi.

Tekken: Bloodline İlk Fragman

Yazar Hakkında

Yorum Yap