Steam Cadılar Bayramı İndirim Tarihleri
 1. Ana Sayfa
 2. Güncel

Steam Cadılar Bayramı İndirim Tarihleri

0

En çok kullanıcıya sahip dijital oyun platformu Steam, her yıl düzenlenen cadılar bayramı indirimleriyle oyuncuları kendine çekmeye devam ediyor. Önümüzdeki günlerde oyunseverler Cadılar Bayramı indirimiyle buluşacak.

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Ne Zaman ?

Steam’in birçok kullanıcısı tarafından beklenen indirim zaanlarından biri olan cadılar bayramı indirimleri ile favori oyunlarda güzel indirimler bekleniyor. Bundan dolayı alacağınız oyunları indirimli almak için birkaç gün beklemenizi tavsiye ederiz..

Steam Cadılar Bayramı indirimi 25 Ekim Salı günü saat 20.00’de kullanıcıları ile buluşacak. Bu indirimler 1 Kasım Salı günü saat 20.00’ye kadar devam edecek.

Haftanın En Çok Satan Oyunlar Listesini Açıkladı!

Cadılar Bayramı indirimlerinin dışında en çok satan oyun listesini de paylaştı. Listenin ilk sırasında Red Dead Redemption 2 yer alıyor. İkinci sırada ise geçtiğimiz haftalarda satışa çıkan ve ilk günden beri liste başında olan FIFA 23 bulunuyor.

Şaşırtıcı bir şekilde 1099 TL’lik fiyatı oldukça pahalı bulunduğu için eleştirilere maruz kalan Call of Duty Modern Warfare 2 de henüz ön sipariş aşamasında olmasına rağmen Uncharted ile birlikte rekor kırmaya devam ediyor. İşte en çok satılan 10 oyun listesi:

 1. Red Dead Redemption 2
 2. EA SPORTS™ FIFA 23
 3. Call of Duty®: Modern Warfare® II
 4. Counter-Strike: Global Offensive
 5. UNCHARTED™: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu
 6. Forza Horizon 4
 7. Destiny 2
 8. Forza Horizon 5
 9. Dota 2
 10. Dead by Daylight

Peki sizin Cadılar Bayramında indirime girse almayı planladığınız oyun nedir? Bizlerle yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap