Sinema Sektöründe Devrim! Cinemaximum Adını Paribu Cineverse Olarak Değiştirdi
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Sinema Sektöründe Devrim! Cinemaximum Adını Paribu Cineverse Olarak Değiştirdi

0

Yapılan anlaşma sonucu Türkiye’nin en büyük sinema salon zinciri olan Cinemaximum adını tüm platformlardan kaldırıp yerine Paribu Cineverse olarak değiştirdi. 

Mars Entertainment Group bir Türk sinema operatörüdür. Sinema zinciri markası Cinemaximum, gişe hasılatı ve ülkede 500’den fazla ekranla pazar payının % 50’sinden fazlasına sahiptir. 

Cinemaximum mevcutta bulunan sinemalarının adını değiştirdi. Cinemaximum logolarının  yerine “Paribu Cineverse” logoları ile yer değiştirdi.

Sinema izleyicilerinin yıllardır Türkiye genelinde ‘Cinemaximum’ adıyla hizmet veren Mars Cinema Group, bugün yapılan değişiklik ile köklü bir değişikliğe imza attı. Cinemaximum’un adı “Paribu Cineverse” olarak değişti. Yaşanan bu değişiklik, Mars Cinema Group ve Paribu şirketlerinin ortaklığıyla gerçekleşti.

Yaşanan marka adı değişikliğiyle birlikte Cinemaximum adı, Mars Cinema Group’a ait tüm sosyal medya sayfalarından kaldırıldı ve yerine Paribu Cineverse olarak eklendi. Yaşanan değişiklikle birlikte Cinemaximum’un web sitesi de büyük bir değişiklik yaşadı. İnternet sayfasının logosuna Paribu logosu yerleştirildi.

Yaşanan anlaşma sonrası Mars Cinema Group ve Paribu tarafından henüz resmi bir açıklamada bulunulmadı. Fakat açıklamanın çok kısa bir zamanda gelmesini bekleyebiliriz. Açıklamayla birlikte nasıl bir anlaşma yapıldığı da belli olacaktır.

Şu anda Mars Cinema Group 31 şehirde 90 sinema işletmesi ve 778 sinema salonu ile Türkiye’nin en büyük sinema zinciri olarak müşterilerine hizmet veriyor.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap