Riverdale Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler?
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Riverdale Dizisinin Konusu Nedir? Oyuncuları Ve İsimleri Neler?

0

Riverdale Dizisinin Konusu Nedir?

Riverdale kasabasında bir sabah ansızın hiç beklenmedik bir ceset bulunur. Kasabada bulunan bir cesetten sonra tüm gizemler ve sırlarda yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır. Üstelik bulunan ceset kasabanın en zengin ailesi olan Blossom ailesinin oğludur. 1.sezonun başlangıcında bulunan cesetten sonra artık kasabada hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Dizimizin kahramanlarından olan Betty, Archie, Veronica ve Jughead cinayeti araştırmaya devam eder ve kasabadaki birçok gizemi de çözmek için bir başlangıç yapmış olurlar.

Aynı zamanda Riverdale kasabasında yaşayan bu dört arkadaşın aile, arkadaşlık ve aşk hayatlarına dair de birçok olay izleyicilere sunulur. Siz de Riverdale kasabasının gizemini keşfetmek için ve bu dört arkadaşın eğlenceli hayatını izlemeye başlamak için Riverdale dizisini izlemeye başlayabilirsiniz.

Oyuncuları ve İsimleri Neler?

K.J Apa / Archie Andrews

Camila Mendes / Veronica Lodge

Lili Reinhart / Betty Cooper

Cole Sprouse / Jughead Jones

Marisol Nichols / Hermione Lodge

Luke Perry / Fred Andrews

Casey Cott / Kevin Keller

Madelaine Petsch / Cheryl Blossom

Mädchen Amick / Alice Cooper

Lochlyn Munro / Hal Cooper

Ashleigh Murray / Josie McCoy

Skeet Ulrich / FP Jones

Martin Cummins / Sheriff Tom Keller

Nathalie Boltt / Penelope Blossom

Mark Consuelos / Hiram Lodge

Vanessa Morgan / Toni Topaz

Charles Melton / Reggie Mantle

Alvin Sanders / Pop Tate

Riverdale Dizisi Kaç Sezon Kaç Bölüm?
Riverdale dizisi toplam 4 sezondan oluşmaktadır. Dizi de toplam 64 bölüm bulunmaktadır. Ancak sürükleyici bir dizi olduğu için kısa zaman içerisinde tüm bölümleri bitireceksinizdir. Son sezon da içinde bulunduğumuz 2020 yılında yayınlanmaya başlamıştır. Dizinin 2017 yılında çıkan birinci sezonunda on üç bölüm bulunmaktadır. İkinci sezonunda bölüm sayısında biraz daha artışa gidilmiştir ve 22.bölümden oluşmaktadır. Üçüncü sezonda da 22 bölüme yer verilmiştir. Son olarak çıkan yeni sezon olan 4. sezonda ise 19 bölüm bulunmaktadır.

Riverdale dizisinin her sezonunda kasabada meydana gelen farklı nir olay aydınlatılmaktadır. Aynı zamanda çözülen her gizemin altından mutlaka bir yenisi çıkmaktadır. Kasaba da Rivedale gençlerini bekleyen birçok zorlayıcı durum yaşanmaktadır. Ancak onlar bu zorlukların üstesinden gelmeye her zaman devam etmektedir. Ancak ne kadar başarılı olacaklarını izleyerek keşfedebilirsiniz.

Riverdale Dizisinin Gizemli Olayları

Riverdale dizisinin birinci sezonunda Jason Blossom cinayetinin arkasında yatan gizemler araştırılmaktadır. Ancak basit bir cinayet gibi görünse de aslında arkasında daha gizemli ve karmaşık konular yer almaktadır. Dizinin ikinci sezonunda ise Black Hood isimli bir katilin ortaya çıkması işleri her zamankinden daha karışık bir hale getirmiştir. Peki bu katilin dizimizin dört kahramanı ile bir ilgisi bulunmakta mıdır? Bunların hepsini ikinci sezonu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Dizinin üçüncü sezonunda ise lise öğrencileri geçmişte oynanan ve farklı etkileri bulunmakta olan bir kutu oyununu bulur. Kasabada tekrar oynanmaya başlanan bu oyunun farklı etkileri ortaya çıkacaktır. Kasabada nerdeyse herkes tarafından oynanmaya başlanan Grifonlar ve Gargoyleler oyununun gizemini ise kahramanlarla birlikte siz de çözebilirsiniz. Son olarak yeni yayın döneminde başlayan dördüncü sezonda ise birçok sürpriz sizleri beklemektedir.

Yazar Hakkında

Yorum Yap