Quentin Tarantino Yeni Dizi Hazırlıkları Yapıyor
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Quentin Tarantino Yeni Dizi Hazırlıkları Yapıyor

0

Daha önce Oscar ödülü kazanmış olan ünlü yönetmen Quentin Tarantino tarafından yazılan yeni kitap için yapılan tanıtım gününde yapılan açıklamaya göre 2023 yılında sekiz bölümlük bir dizinin çekileceğini ve bu dizi ile televizyon sektörüne geri döneceğini açıklamış oldu.

Dizi 2023 Yılında Çekilecek!

Quentin Tarantino 2023 yılında çekilecek ve televizyonda yayınlanacak olan yeni dizi ile ilgili tüm detayları New York’ta katılmış olduğu bir etkinlikte paylaşmış oldu. Dizi ile ilgili bir takım detaylara yer veren Tarantino, dizinin hikayesi hakkında herhangi bir detay vermedi. Kendisi daha önce de televizyon dizilerinde çalışmış olup birkaç dizinin bölümünü bizzat yönetmişti.

Dizi Televizyon Kanallarında Yayınlanacak!

Dizinin dijital içerik platformunda yayınlanacağını düşünen kişiler yoğunlukta olsa da dizi kuvvetle muhtemel televizyon kanallarından birisinde yayın için şans bulmuş olacak.

Çavuş Fury ve Uluyan Komandoları’nı Ekrana Taşımak İstiyorum!

Etkinlikte kendisine her türlü konudan soruların geldiği Tarantino, birçok soruyu cevaplayarak sevenlerini cevapsız bırakmamayı tercih etti. Ayrıca kendisi, Marvel çizgi romanlarından olan çavuş Fury ve Uluyan Komandoları’nı ekrana taşımak istediğini de yapılan etkinlik sırasında ifade etti.

Yazar Hakkında

Yorum Yap