PS Plus Nisan ayının ücretsiz oyunlarını açıkladı
  1. Ana Sayfa
  2. Güncel

PS Plus Nisan ayının ücretsiz oyunlarını açıkladı

0

PS Plus, Sony’nin Playstation için oluşturduğu bir abonelik servisidir. PS Plus üyeleri Playstation oyunlarına ulaşabilir, online olarak oyunları oynayabilirler. Bunun yanında her ay ücretsiz oyunların paylaşılacağı platformda Nisan ayının ücretsiz oyunları duyuruldu.

3 Mayıs’a Kadar İndirilebilecek

PS Plus tarafından duyurulan Nisan ayı ücretsiz oyun listesi 3 Mayıs Salı gününe kadar kullanılabilecek. Listedeki oyunlar 3 Mayıs’a kadar indirilmezse, ilgili tarihten sonra ücretli olarak alınabilecek. 27 Nisan’da ise Mayıs ayının oyun listesi ilan edilecek. Mayıs ayı oyun listesi ise ay sonuna kadar kullanılabilecek. PS Plus her ay için ücretsiz oyun listesini yenilemeye devam edecek.

PS Plus Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları

PS Plus’ın sunduğu liste ise şu şekilde:

  • Hood: Outlaws&Legends
  • Slay The Spire
  • Sponge Bob Square Pants

Slay The Spire yalnızca PS4 sürümünde oynanabilirken, diğer oyunlar PS4 ve PS5 sürümlerinde oynanabilecek. Liste 3 Mayıs’ta yenilenecek.

PlayStation Plus 12 Aylık Üyelik Ne Kadar?

PS Plus 12 aylık üyelik ne kadar sorusu merak ediliyor. Platformun 3 farklı üyelik seçeneği bulunuyor. Bu üyelik kategorilerinde aylık, 3 aylık ve yıllık ödeme yaparak PS Plus’taki içeriklerden faydalanabiliyorsunuz.

Aylık üyelik ücreti 40 lira olan platform, 3 aylık üyelik için 100 lira, yıllık üyelik içinse 240 lira ücret talep ediyor. Abone olduktan sonra sunulan içerikleri sınırsız bir şekilde kullanabiliyor ve oyunları online seçenekleriyle oynayabiliyorsunuz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap