PlayStation 5 Güncelleme; 24.01-08.60.00
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

PlayStation 5 Güncelleme; 24.01-08.60.00

0

PlayStation 5’e yönelik yeni bir sistem güncellemesi geldi ve özellikle PULSE Elite kablosuz kulaklık ve Explore kablosuz kulaklıklar gibi cihazlarda bir dizi geliştirme sunuyor.

Sistem Yazılımı Güncellemesi 24.01-08.60.00 sürümü ile birlikte, söz konusu kulaklıklar için cihaz yazılımında önemli yenilikler var. Ses ekolayzır özelliği ve sesli sohbetlerde kendi sesimi daha iyi duyabilmemi sağlayan yan ton özelliği gibi ses geliştirmeleri getiriliyor. Ayrıca, Bluetooth bağlantısını PC’den PlayStation 5’e geçişi daha pratik hale getiren yeni bir bildirim sistemi de eklenmiş durumda.

Güncelleme aynı zamanda, daha önce katıldığım gruplardaki diğer üyelerin listesini, sistem yazılımı performansını ve kararlılığını artıran özellikleri içeriyor. Konsolu açtığımda bu güncelleme otomatik olarak indirilecek.

Sony, konsol yazılımı üzerindeki geliştirmeleri sürdürürken, şirket aynı zamanda donanım tarafında da etkin. Geçtiğimiz yıl PlayStation Portal el cihazının yanı sıra uzun süredir konuşulan PlayStation 5 Slim modelini de kullanıcılarla buluşturdu.

Yazar Hakkında

Yorum Yap