Netflix’in Nisan 2022’de yayınlayacağı yeni film ve diziler
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Netflix’in Nisan 2022’de yayınlayacağı yeni film ve diziler

0

Türkiye pazarında kazancını her geçen gün arttıran Netflix her ay yenilerini eklediği listelere Nisan ayında getirilecek film ve dizileri açıkladı. Listede yeni filmlerin yanı sıra dizilerin yeni sezonları da bulunuyor. İşte Netflix Türkiye’nin paylaştığı Nisan ayı yayın listesi…

Netflix’in Nisan 2022 Listesi

Netflix’in Nisan ayına özel olarak oluşturduğu liste şu şekilde:

Uzaya Dönüş-

  • ABD menşeili uzay taşımacılığı şirketi SpaceX ve kurucusu Elon Musk’ın konu edinileceği belgeselde, uzay taşımacılığı alanında bugüne dek yapılanlar ve gelecekte yapılması planlananlar konu edinilecek. Elon Musk’ın başrolde yer alacağı belgesel 7 Nisan 2022’de Netflix listesinde yerini alacak.

Pacifik Rim: The Black-

  • Terk edilen bir Jaeger’i bulan iki kardeşin başından geçen olayları konu edinen anime Japonya ve ABD ortak yapımıdır. İlk sezonu geçtiğimiz yıl yayınlanan anime serisinin 2.sezonu 19 Nisan 2022’de Netflix’te listeye eklenecek.

Yakamoz S 245-

  • Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge özpirinçci olan Netflix Türkiye yapımı dizide dünyada yaşanacak bir felaketin ardından denizaltında yeni yaşam kurma mücadelesi konu edinilecek. Pera Palas’ta ve Atiye gibi ilgi çekici bir konuya sahip olan dizi 20 Nisan 2022’de Netflix’te yer alacak.

Russian Doll-

  • İlk sezonu 2019’da yayınlanan ABD yapımı drama ve komedi dizi Russian Doll ikinci sezonuyla 20 Nisan 2022’de Netflix listesinde yer alacak.

Ozark-

  • Başka bir ABD yapımı Ozark’ta suç ve drama işlenir. Bir finans danışmanının ailesini yaşatabilmek için suç örgütü lideriyle işbirliği yapmasını konu edinen dizinin dördüncü sezonunun kalan kısmı 29 Nisan 2022’de Netflix’te yayınlanacak.

Netflix Türkiye’nin Nisan ayı içerisinde yayınlanacağını duyurduğu yapıtlar her geçen gün yenileniyor. İlerleyen günlerde duyurulacak yeni yapımları listeye ekleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap