Kanal 7 İsimli Kanaldan Bir İlk
  1. Ana Sayfa
  2. Film ve Dizi

Kanal 7 İsimli Kanaldan Bir İlk

0

Günümüze kadar birçok farklı ülkede yayınlanmakta olan dizileri bünyesinde yayınlayan Kanal 7 isimli kanal şimdilerde de Tayland merkezli üretilen dizileri yayınlamasıyla gündem olmuş durumda.

Uzakdoğu dizileri ile ilgili olarak Kore dizilerinden sonra en fazla sevilen dizilerin başında gelmekte olan Tayland dizileri; ilk olarak Kanal 7 ekranlarında Türkçe dublaj olarak yayınlanmaya başlandı. Daha önce Hint dizileri yayınlayan Kanal 7 bu sefer de yayınlamış olduğu Tayland dizileri ile izleyicilerin kalbini çalmaya devam ediyor.

Kanal 7’de Hangi Tayland Dizileri Yayınlanacak?

İlerleyen dönemlerde farklı diziler yayınlanır mı bilinmez ancak şuan yayınlanacak olan dizilerin başında Esir Kalpler isimli dizi yer almaktadır. Bu dizinin orijidnal ismi ise GAME PAHABAHT olarak bilinmektedir.

Esir Kalpler İlk Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

İlgili dizinin ilk bölümü Kanal 7 isimli televizyon kanalında 10 Ekim 2022 tarihiyle birlikte yayınlanmaya başlanmış durumda. Dizinin tekrar bölümleri de sürekli olarak kanal bünyesinde yayınlanmaya  devam ediliyor.

Esir Kalpler Kaç Bölümden Oluşuyor?

İlgili mini dizi toplamda 14 adet bölümden oluşmaktadır.

Esir Kalpler Konusu Nedir?

İlgili dizinin konusu; intikama esir olan bir aşkın hikayesini konu almaktadır. Ailesinin iflas etmesi sonrasında suçlanan genç iş adamı, üstüne bir de kız kardeşinin başına gelenlerin eklenmesiyle büyük bir sorun ile mücadele etmeye başlamaktadır. İntikam almak için çalışmalara başlayan genç adam, intikam almak isterken aşık olmaktadır. Tüm yaşanan olaylar, dizide üstün oyunculuk performansları ile siz değerli dizi ve film severlere aktarılmış olacaktır.

Esir Kalpler Hangi Senede Çekilmiştir?

İlgili dizi 2017 yapımı olarak bilinmektedir.

Esir Kalpler Oyuncu Kadrosu Nedir?

Dizinin oyuncu kadrosunda; Rattapoom Toekongsap, Amy Klinprathum, Kunlamas Limpawutwaranon ve Anuchit Sapanpong gibi isimler yer almaktadır.

Yazar Hakkında

Yorum Yap