Hi-Rez Studios, SMITE 2 Üzerinde Çalıştığını Duyurdu.
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Hi-Rez Studios, SMITE 2 Üzerinde Çalıştığını Duyurdu.

0

Hi-Rez Studios, kendi bağımsız devam oyunu SMITE 2 üzerinde çalıştığını resmi olarak duyurdu. Yeni oyun, orijinal SMITE’ın temel öğelerini muhafaza ederken, Unreal Engine 5 motoruyla güçlendirilmiş ve yeni özelliklerle zenginleştirilmiş bir deneyim sunacak.

SMITE 2’nin ana vurguları şu şekilde sıralanabilir:

Tanrı Olarak Savaş: Mitolojiden seçeceğiniz Tanrı’nızla benzersiz tanrısal yeteneklere sahip olun. Zeus olarak yıldırımlar fırlatın, Anubis olarak ölümün gizemli güçlerini keşfedin veya Loki olarak düşmanlarınızı sırtlarından bıçaklayın.

Üçüncü Şahıs Aksiyon MOBA: 5’e 5 MOBA deneyiminde derin strateji ve sevdiğiniz kahraman nişancısı hissiyatını bulun. Her atışın etkisini yaşayın, düşmanlara gizlice yaklaşın ve takım arkadaşlarınızla yetenekleri birleştirerek düşman Titan’ını alt edin.

Her Yerde Harika Oynanış: SMITE 2, klavye ve fare veya oyun kumandasıyla mükemmel bir şekilde oynanabilecek şekilde tasarlanmıştır. Çapraz oynama ve çapraz ilerleme özellikleri, platformlar arası oyun keyfini artırır ve arkadaşlarınızla herhangi bir platformda birlikte oynamanıza olanak tanır.

SMITE 2, PC için Steam ve Epic Games Store üzerinden, Xbox Series X|S ve PlayStation 5 konsolları, hatta Steam Deck ile birlikte yayınlanacak. Orijinal SMITE, SMITE 2 ile birlikte yeni içerik ve güncellemeler alacak, ancak ne yazık ki SMITE’tan SMITE 2’ye ilerleme aktarılamayacak. Ancak, SMITE 2’de elde ettiğiniz Gem SMITE’lar eski mücevherlere dönüştürülecek ve bunlarla oyun içi içeriğin büyük bir kısmını yarı fiyatına satın alabilirsiniz. Ayrıca, SMITE 2’de eski oyundaki ilerlemenize bağlı olarak özel özelliklere erişim kazanacaksınız.

SMITE 2’nin net bir çıkış tarihi henüz duyurulmadı, ancak oyuncular, 2024 baharında başlaması planlanan kapalı alfa testine katılmak için oyunun resmi web sitesinden kayıt yaptırabilirler.

Yazar Hakkında

Yorum Yap