Google’dan Tarihi Güncelleme!
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet

Google’dan Tarihi Güncelleme!

0

Günümüzde servisleri herkes tarafından kullanılan ve oldukça beğenilen platformlardan birisi olan Google, daha önce hiç yapmadığı tarihi bir değişikliği yapmak için hazırlanıyor. Google isimli şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, arama sonuçlarında var olan sayfalama özelliği artık kullanılmayacak.

Sonuçlar Sayfalar Halinde Görünmeyecek!

Arama sonuçları sayfalarına ilişkin yeni bir karar alan Google, yapılan açıklamaya göre; Google kullanıcıları artık yaptıkları aramaların sonuçlarını sayfalar halinde göremeyecek. Google üzerinden yapılan aramalarda sonuçlar, kullanıcıların önüne 1’den başlayan ve sonsuza kadar devam eden sayfalar halinde gelirken yapılan güncelleme ile artık süreç bu şekilde ilerlemeyecek.

Sayfanın En Altına İnerek Bir Sonraki Sayfaya Geçmek Mümkün!

Eski sistemde olduğu gibi sayfa numaralarına tıklamak yerine, arama sayfasının en altına inmek yeterli olacak. Böylece diğer sonuçları görmeniz de mümkün olacaktır.

Yakın bir zamanda kullanıcılar ile buluşturulması planlanan bu güncellemenin, çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Yeni sistem ile birlikte ilk başta yer alan 6 sayfa; tek bir blog sayfa şeklinde kullanıcıların karşısına gelecek. Kullanıcılar sayfanın en altına her geldiğinde, devamı gör şeklinde bir buton ile diğer sayfaları da başarılı bir şekilde görebilecekler.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap