Dünya Kupası Metaverse Dünyasında!
  1. Ana Sayfa
  2. İnternet

Dünya Kupası Metaverse Dünyasında!

0

Sanal stadyum atmosferinde Dünya Kupasının tüm maçlarını tecrübe etmek isteyen kişiler için Çin isimli ülke harekete geçmiş durumda. İki önemli girişim ile birlikte, sanal odalarda ilgili maçlar izleyicilere sunuluyor.

Grafik teknolojileri başta olmak üzere diğer birçok alanda başarılı bir şekilde kariyerini geliştirmekte olan Çin isimli ülke, tüm ambargo ve engellere rağmen kendini geliştirmeye ve adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

Dünya Kupası da Metaverse Oluyor!

Çin tarafından yapılan sürpriz bir çalışmayla birlikte dünya kupası maçları da metaverse dünyasında yer alacak. Çin isimli ülke, 2026 yılına kadar sanal gerçeklik alanında oldukça yüksek bir bedele sahip sektör oluşturmayı hedefliyor.

Birçok teknoloji firması tarafından desteklenen sanal gerçeklik ürünleri ile istendiği taktirde tek başına istenildiği taktirde de toplumca maçları takip edebilmek mümkün olabiliyor. Bunların olabilmesi için ise sanal gerçeklik kasklarının satın alınması gerekmekte. Bu kaskları satan firmalar, hem Dünya Kupası hem de bazı sürpriz etkinlikler ile kullanıcılarını memnun etme peşinde olduklarını belirtmekteler.

Yazar Hakkında

Yorum Yap