Death Stranding 2: On The Beach Oynanış Fragmanı Göz Kamaştırıyor
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun

Death Stranding 2: On The Beach Oynanış Fragmanı Göz Kamaştırıyor

0

Hideo Kojima’nın önceden duyurduğu gibi, bir yıldan uzun bir süre önce Kojima Productions, Death Stranding’in devamı olan Death Stranding 2: On The Beach üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Son State of Play etkinliğinde ise Sony ve Kojima Productions, neredeyse 10 dakikalık bir oynanış fragmanıyla Death Stranding 2: On The Beach’i tanıttı. Fragmanda, bir bebeğin ağzından çıkan uzay gemileri, şık bir elektro gitardan yapılmış bir silah, stop-motion bir yol arkadaşı ve bir dizi tuhaf doğaüstü düşman yer aldı.

İlk oyundaki eylemlerin ardından Amerika Birleşik Şehirleri’nin bir araya geldiği devam oyununda, Sam ve eski arkadaşları, dış bölgelerle bağlantı kurmak için bir araya geliyor. Kojima Productions’ın resmi açıklamasına göre, Death Stranding 2: On The Beach’te Sam, yanındaki yoldaşlarıyla birlikte insanlığı yok olmaktan kurtarmak için ilham verici bir göreve çıkıyor. Oyun, diğer dünyadan gelen düşmanlar, engeller ve akıllardan çıkmayan bir soruyla çevrili bir dünyada ilerlerken bağlantı kurma temasını işliyor.

Devam oyununda Norman Reedus, Léa Seydoux ve Troy Baker rollerine geri dönerken, Elle Fanning, Shioli Kutsuna ve Akademi Ödüllü film yönetmeni George Miller gibi yeni yüzler de oyuncu kadrosuna katılıyor. Ünlü yönetmen Fatih Akın ise oyunda bir kuklayı canlandırıyor. Death Stranding 2, başlangıçta sadece PlayStation 5’e özel olarak duyuruldu ve 2025 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap