Binance Tokocrypto Satın Alabilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para

Binance Tokocrypto Satın Alabilir!

0

Binance rakiplerini piyasadan silmeye teker teker devam ediyor. Binance borsası önemli pazarların kritik kripto para borsalarını satın alarak, kendi bünyesine katıyor ve hakimiyet sayısını artırmaya devam ediyor.

Binance Borsasının Rakibi Kalmadı!

FTX Borsası batınca, Binance borsasının en büyük rakibi de elenmiş oldu. Binance CEO’su tarafından WazirX borsası sonrasında Tokocrypto da ilgili şirketin hedefinde yer alıyor.

Jakarta merkezli  Tokocrypto!

Jakarta merkezli olan Tokocrypto, ülke düzenleyici kuruluşlarından onay alan tek borsa olarak karşımıza çıkıyor. CMC verilerine bakıldığı zaman günlük 9 milyon Amerikan doları işlem hacmine sahip bir borsa olarak bilinmekte.

270 Milyonluk Nüfusa Hizmet Ediyor!

Tokocrypto isimli borsa Binance tarafından satın alınırsa, ilgili şirket için oldukça büyük bir adım atılmış olunacak. Çünkü ilgili borsa Endonezya’da 270 milyonluk nüfusa hizmet vermekte olan tek onaylı ve çalışma lisanslı borsa.

57 Cent Civarlarına Kadar Çıktı!

Binance Borsasının, ilgili borsa ile ilgilenmesi ve satın alma görüşmelerinin başladığı haberleri ile borsanın coini olan TOKO Coin – TKO iki katın üzerinde bir artış göstererek 57 Cent civarlarına kadar çıktı ve 42 Cent civarlarında durmaya başladı.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap