Apple Twitter Reklamlarını Durduruyor!
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji

Apple Twitter Reklamlarını Durduruyor!

0

Twitter üzerinde birçok değişiklik yapan ve birçok farklı işlem ile gündeme gelen Elon Musk, Apple tarafından yapılan açıklama sonrasında büyük bir üzüntü içerisine girmiş durumda. Yayınlanan son rapora göre Apple isimli dünya devi şirket, Twitter bünyesinde vermiş olduğu reklamları iptal ediyor.

Apple Twitter Üzerinde Verdiği Reklamları İptal Ediyor!

Apple reklam ajansı tarafından yapılan açıklamanın detayına göre, Twitter üzerinde marka güvenliği riskinin olduğu ve bu riskin mevcut olmasından dolayı da istikrarsızlık durumu oluşmasından ötürü reklamların iptal edileceği gündeme geliyor. Apple tarafından yayınlanan “Twitter – Devam Eden Marka Güvenliği Endişeleri” notu ile müşterilerinden Twitter reklamlarını durdurmalarını talep ediyor.

Kabul Edilemez Bir Gerçek: Marka Güvenliğine Yönelik Risk!

Notun detayında yazan mesaj ise; “Müşterilerimizin marka güvenliğine yönelik riskin, çoğu kişinin kabul edilemez bulabileceği bir düzeye keskin bir şekilde yükseldiğine dair kanıtlar mevcut. Twitter’ın bu sorunların süreç içerisinde operasyonları, ürünleri, marka güvenliğini ve platformdaki müşteri yatırımını hiçbir şekilde etkilemeyeceğine dair bize telkinde bulundu. Ancak şirket bu konuda çalışanların kişilerin çoğunu işten çıkardı ve güven kaybı yaşattı.” şeklinde karşımıza çıkmış durumda.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap