2021 MacBook Air farklı renkler sunulabilir
  1. Ana Sayfa
  2. Apple

2021 MacBook Air farklı renkler sunulabilir

0

Uzun yıllardır birçoğumuzun tercihi olmaya devam eden Apple, iMac için kullanmış olduğu gri rengin ardından 2021 versiyonunda farklı renk seçenekleri sunmuştu. Kullanıcılar bu renk seçeneklerini oldukça sevmiş ve olumlu yorumlarda bulunmuştu. Bunun ardından Apple’ın bu yeniliği 2021 MacBook Air için de getireceğini planladığı ortaya çıktı.

Ortaya çıkan bu bilginin ana kaynağı ise bu tür paylaşımları yapan Jon Prosser oluyor. Jon Prosser yaptığı açıklamada Apple’ın MacBook’lar için standart kullanıcılar için daha fazla renk seçeneği sunulacağını aktarmıştı. Bu açıklamada yer alan “standart kullanıcılar” ifadesi ise akılara MacBook Air modelini getirdi.

2021 MacBook Air eskileri hatırlatabilir

Apple birçok ürününde farklı renk seçeneklerini sunarken 2021 iMac’ler için de bazı renk seçenekleri sunmuştu. Sunulan bu renk seçeneklerine baktığımızda 2021 MacBook Air’ın renk seçeneklerine dair aklımızda bazı fikirler oluşabilir.

Apple iMAc
Apple iMAc

Apple’ın bundan yıllar önce kullanmış olduğu logo bildiğiniz üzere gökkuşağı renklerinden oluşuyordu. Bu nedenle şirketin 2021 MacBook Air’lar için de bu renkleri kullanmasına oldukça olası gözle bakılıyor. Apple’ın sadece gri renk seçeneğinin dışarısına çıkarak farklı renk seçenekleri sunması birçok kullanıcıyı sevindiriyor.

2021-MacBook-Air-Yeni-min
Apple 2021 MacBook Air

Sarı, yeşil mavi, mor, turuncu, kırmızı veya pembe renk seçenekleriyle karşımıza çıkması beklenen 2021 MacBook Air’ın tasarımı konusunda da halen bir bilgi bulunmuyor. Paylaşmış olduğumuz bu renkler bekleniyor olsada henüz bir resmî açıklama yapılış değil. Apple’ın hangi renk seçeneklerini sunacağın cihaz tanıtıldığında her beraber göreceğiz.

Sizlerde sayfamızın aşağısında yer alan yorum bölümünden Apple’ın bu adımları hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.  

Kullanılan kaynak: https://9to5mac.com/2021/04/22/concept-its-time-for-the-macbook-air-to-get-its-ibook-moment-following-the-reinvention-of-the-imac/

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap